وبلاگ پرورش افکار

برترین مجموعه آموزش قانون جذب

وبلاگ پرورش افکار

برترین مجموعه آموزش قانون جذب

پرورش افکار، بی شک برترین مجموعه آموزش قانون جذب و موفقیت همیشگی در عرصه کسب و کار و روابط با دیگران است.
سعی کرده‌ایم مقالات مفید و به روز را در این قسمت از سایت پرورش افکار به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. تمام تلاش تیم توانمند پرورش افکار جمع آوری کامل ترین بانک مقالات برای شما دوستداران علوم ذهنی است.
آرزوی امیر شریفی درخشش ایران و ایرانیان است و پرورش افکار وسیله ما برای رسیدن به این هدف …

  • ۰
  • ۰

راز رخ دادن معجزه 4 – قانون جذب

احساس ثروت,احساس جدید,احساس خوب

با توجه به قانون جذب هر چه احساس بهتری داشته باشیم جهت گیری مان بهتره و هر چه احساس بدتری داشته باشیم جهتمان اشتباهتر است.

وقتی که داریم در بین تجربیات متفاوت روزانه مان حرکت می کنیم کاری که ما انجام می دهیدم این است که افکاری (افکار مثبت، افکار منفی) را پدید می آوریم که آنها در واقع تجربیات آینده مان را برنامه ریزی می کنند و از روی احساسی که داریم می توانیم بگوییم که آیا آن چیزهایی که داریم به سمتشان حرکت میکنیم وقتی به دستشان می آوریم خوشحالمان میکند یا نه؟!

احساس ثروت,احساس جدید,احساس خوب

و دقیقاً آن چیزی که احساس می کنیم برایمان اتفاق می افتد و نه چیزی که دقیقاً بهش فکر می کنیم!

به همین خاطر است که اگر صبح کسی با اخم و ناراحتی از خواب بیدار شود همینطور هم بد می آورد آنوقت تمام روز همینطور پیش میرود و همش منتظر دعوا و یا جرو بحث میباشد، در آخر هم کلا روز کسل کننده ای را خواهد داشت.

افکار مثبت,افکار منفی,حس خوب زندگی

حتی فکرش را هم نمی کنیم که یک تغییر ساده در احساساتمان می تواند تمام روز را تغییر بدهد.

اگر با خوشی یک روز خوب را شروع کنیم و ما دارای یک احساس خوب و پایدار باشیم، تا وقتی که اجازه ندادیم چیزی حالمان را تغییر دهد، طبق قانون جاذبه موقعیتهایی و مردمی را جذب می کنیم که آن حس خوب را به ما تداوم بخشند.

حس و حال خوبی,خالق زندگی,راز رخ دادن معجزه

روزهای خوب ،روزهای بد، پولدارها پولدارتر میشوند و فقیرها فقیرتر… اینها همه اش بخاطر چیزهایی است که این افراد غالباً و مستمراً احساس می کنند.

همین الان می توانیم شروع کنیم به احساس سلامتی، احساس جدید، می توانیم شروع کنیم احساس ثروت را، می توانیم شروع کنیم از عشقی که شما را در بر گرفته، احساس خوب بودن را، احساس کنیم حتی اگر وجود ندارد و اتفاقی که می افتد این است که جهان هستی به ترانه وجود شما پاسخ خواهد داد، کائنات به طبیعت آن احساس درونی پاسخ خواهد داد و آشکار خواهد شد به این دلیل که شما اینطور احساس می کنید.

چیزی که شما با فکر و احساستان روی آن تمرکز می کنید همان چیزی است که شما دارید برای زندگیتان جذب می کنید حال می خواهد چیزی باشد که شما میخواهید یا نه! (قانون جذب)

زندگی کامل,قانون جاذبه,قانون جذب دو

چیزی که فکر می کنیم و چیزی که احساس می کنیم و چیزی که پدیدار میشود همیشه یکسان هستند تمام دفعات بدون استثناء قبول کردنش سخت است ولی وقتی بتوانیم خودمان را در برابر آن آزاد بگذاریم پیامد هایش فوق العاده است به این معنی که هر چیزی را که افکار در زندگی شما انجام داده را می شود باز گرداند بوسیله تغییر در آگاهی شما!

خیلی مهم است که شما احساس خوبی یا حس و حال خوبی داشته باشید زیرا این احساس خوب است که به عنوان یک سیگنال به تمام جهان فرستاده می شود و شروع به جذب همانندی های خودش به سمت شما میکند، پس شما هر چقدر حس خوب به زندگی داشته باشید بیشتر می توانید چیز هایی را جذب کنید که به شما حس خوبی می دهند و می توانند همچنان شما را بالاتر و بالاتر ببرند.

وقتی که احساس شکست می کنید هیچ میدانید که خیلی ساده می توانید تغییرش بدهید؟!

کافیه یک موسیقی زیبا گوش بدهیم، آواز بخوانیم… این کار جسم مان را تغییر می دهد یا به یک چیز زیبا فکر کنیم به یک نوزاد فکر کنیم یکی که دوستش داریم و روی آن توقف کنیم آن فکر را واقعاً توی ذهنتان نگهدارید و هر چیز دیگری را بریزید بیرون!

و هنگامی که ما به این راه و روش عادت کنیم وقتی شروع کنیم به راهنمائی، افکارمان بر اساس احساسی که آنها برایمان پدید می آورند و هنگامی که شروع کنیم به توجه به رابطه ای که بین احساسات ما و افکار ما و چیز هایی که برایمان اتفاق می افتد، زودتر از آنچه که فکر می کنیم خواهیم دید که ما خالق زندگی خودمان هستیم و کسانی که ما را از دور می بینند از دیدن زندگی کامل و بی نظیر ما در تعجب می مانند.

ادامه دارد…

  • ۹۶/۰۴/۳۱
  • Fa Nazari

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی