وبلاگ پرورش افکار

برترین مجموعه آموزش قانون جذب

وبلاگ پرورش افکار

برترین مجموعه آموزش قانون جذب

پرورش افکار، بی شک برترین مجموعه آموزش قانون جذب و موفقیت همیشگی در عرصه کسب و کار و روابط با دیگران است.
سعی کرده‌ایم مقالات مفید و به روز را در این قسمت از سایت پرورش افکار به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. تمام تلاش تیم توانمند پرورش افکار جمع آوری کامل ترین بانک مقالات برای شما دوستداران علوم ذهنی است.
آرزوی امیر شریفی درخشش ایران و ایرانیان است و پرورش افکار وسیله ما برای رسیدن به این هدف …

۷ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۶ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰
آموزش قانون جذب,دانلود کتاب راز,فیلم راز

دانلود کتاب راز

کتاب راز نوشته راندا برن معروف‌ترین کتاب درزمینه‌ی قانون جذب است. این کتاب از روی مستند راز نوشته‌شده است. در مورد اعتبار این کتاب همین بس که به 44 زبان ترجمه‌شده است و 21 میلیون نسخه از آن فروش رفته است.

فیلم راز زمانی که ساخته شد سروصدای زیادی به پا کرد و در این مدت که از ساخته‌شدن آن می‌گذرد (حدود 10 سال) در تمام برنامه‌های معروف اساتید راز را دعوت کرده‌اند و تقریباًهمه‌جا از آن صحبت شده است.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب چیست؟ رابطه‌ی دقیق احساسات و قانون جذب

 داستان ساخته‌شدن فیلم راز به قلم راندا برن

یک سال پیش زندگی‌ام از هم متلاشی شد. تا سر حد مرگ کار می‌کردم. ناگهان پدرم فوت کرد و رابطه‌ام با همکاران و عزیزانم دچار اغتشاش شد. در آن موقع حتی به ذهنم هم خطور نمی‌کرد که در کمال یأس و ناامیدی موهبتی الهی نصیبم شود.

به دلیل موقعیت پیش‌آمده، به رازی بی‌نظیر نگاهی اجمالی انداختم .به راز زندگی،که درواقع کتابی یک‌صد ساله بود و دخترم هیلی آن را به من داد. من ردیابی راز را در سرتاسر تاریخ شروع کردم. این‌که بیشتر مردم از آن خبر داشتند، برایم باورنکردنی بود، آن‌هم بزرگ‌ترین افراد در طول تاریخ، مثل افلاطون، شکسپیر، نیوتون، هوگو، بتهوون، لینکلن، ادیسون و انیشتین.

ناباورانه از خودم پرسیدم:”چرا تک‌تک مردم از این قضیه خبر ندارند؟”در اشتیاقی مبنی بر در میان گذاشتن این راز با مردم جهان می‌سوختم و ازاین‌رو جستجوی افراد حیاتی را که از این راز خبر داشتند، شروع کردم.

 

سروکله آن‌ها یکی پس از دیگری پیدا شد. من حکم مغناطیس را پیداکرده بودم؛ با شروع تحقیق و جستجو، صاحب‌نظران مهم در قید حیات یکی پس از دیگری به‌سوی من جذب شدند.

وقتی یک تعلیم‌دهنده را کشف کردم، او باعث کشف نفر بعدی شد، تا این‌که به‌صورت زنجیره‌ای درآمد. فقط در عرض چند هفته کوتاه، من رازی  متعلق به قرونی متمادی را ردیابی کردم و به کشف مربیان این راز نائل آمدم.

دیدگاه نشان دادن این راز به جهانیان در قالب فیلم، در ذهنم نقش‌بست و طی دو ماه بعدی، بچه‌های تیم تولید  فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی  این راز را آموختند. این خیلی مهم و ضروری بود که تک‌تک اعضای تیم از آن آگاه شوند، چون بدون آگاهی، مجاهدت ما در این زمینه غیرممکن بود.

برای همین من با اعتقادی راسخ از استرالیا به ایالات متحد که پایگاه اکثر مربیان در این زمینه بود، پرواز کردم. هفت هفته بعد، تیم راز از پنجاه‌وپنج مربی مهم سرتاسر آمریکا فیلم‌برداری کرد که نتیجه‌ی آن فیلمی صدوبیست ساعته بود.- اینجاست که می‌گویم قسمت اعظم فیلم راز سانسور شده است و مهم‌ترین چیزی که در آن حذف‌شده است قانون ارتعاش است.- هشت ماه بعد راز روی پرده بود.با پخش فیلم در سراسر جهان،ماجراهای معجزه‌آسا رو شد:مردم راجع به شفابخشی دردهای مزمن، افسردگی و بیماری‌های جورواجور،راه رفتن برای اولین بار بعد از تصادف، یا حتی بهبود در بستر مرگ، برایمان نوشتند.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب کار می‌کند؟

 

مردم با به‌کارگیری از راز، توانسته بودند به خانه، شریک زندگی، اتومبیل، شغل دلخواه، ارتقای مقام و تغییر و تحول شغلی برسند. راز انگیزه‌ای شد تا در این زمینه پزشکان، بیماران، دانشگاه‌ها، مدارس  بادانش آموزان، باشگاه‌های ورزشی، با مراجعه‌کنندگان و اماکن مذهبی و مراکز معنوی با جماعت خود، مواردی را در میان بگذارند. مهمانی‌هایی در این مورد در خانه‌هایی در سراسر جهان برگزار شد که در آن‌ها مردم اطلاعات خود را با عزیزان و خویشاوندان در میان می‌گذاشتند. اسرار باعث جذب انواع و اقسام چیزها شد، از یک پَر بخصوص گرفته تا ده‌ها میلیون دلار پول. تمام این اتفاق‌ها به فاصله چند ماه از پخش فیلم افتاد.

آموزش قانون جذب,دانلود کتاب راز,فیلم راز

هدف من از نوشتن اتفاق‌هایی که برای من (راندا برن) بعد کشف راز افتاد، این است که شادی و لذت در میلیاردها نفر در سراسر جهان بود،که هنوز هست. تیم راز هرروز با دریافت هزاران هزار نامه از مردم جهان در هر سن و سال و نژاد و ملیتی که بابت دستیابی به شادی و لذت قدردانی خود ابراز می‌کردند، تحقق این هدف را لمس کرد. با این آگاهی، هیچ کاری نیست که نتوانیم انجامش بدیم. هرکسی یا هر جا که باشی راز قادر است هر آنچه بخواهی به تو بدهد.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب و انرژی مثبت

 

در این کتاب 24 تعلیم‌دهنده‌ی برجسته و شگفت‌انگیز سهم دارند. کلان آن‌ها در سرتاسر آمریکا و در اوقات مختلف فیلم شد. بااین‌حال همه هم‌صدا هستند. این کتاب شامل سخنان تعلیم‌دهندگان راز و داستان‌هایی شگفت از این راز است که به فعل درآمده است. من تمام‌مسیرهای ساده نکته‌ها و میانبرهایی را که خود یاد گرفته‌ام با تو در میان می‌گذارم تا تو هم بتوانی به زندگی رویایی خود برسی.

خواهی دید که من در سرتاسر کتاب در خانه‌هایی بخصوص کلمه‌ی تو را بزرگ نوشته‌ام. دلیلش این است که می‌خواهم تو، خواننده‌ی کتاب احساس کنی و بدانی که من این کتاب را برای تو خلق کرده‌ام. وقتی من کلمه‌ی تو را به کار می‌برم، یعنی مستقیم با تو صحبت می‌کنم. قصد من این است که تو ارتباطی شخصی با صفحات کتاب برقرار کنی چون کتاب راز برای تو خلق‌شده است.

 

قانون جذب دو,کتاب راز

 

همین‌طور که این کتاب را می‌خوانی و راز را یاد می‌گیری، متوجه می‌شوی که چطور می‌توانی هر کاری می‌خواهی انجام دهی. خود واقعی‌ات را می‌شناسی و از شکوه و جلال راستینی که در انتظار توست، آگاه می‌شوی.

هر آنچه به زندگی‌ات وارد می‌شود، درواقع تو خودت آن را به‌سوی زندگی‌ات می‌کشانی و به‌واسطه تصویر ذهنت است که آن را جذب می‌کنی.

مایکل برنارد بک ویث

(غیب‌گو و مؤسس کانون معنوی اکیپ اینترنشنال)

من ناظر وقوع معجزاتی در زندگی مردم بوده‌ام. معجزه‌های مالی،شفابخشی،جسمانی،روحی و ارتباطی.

باب پراکتر

(فیلسوف،مؤلف و مربی شخصی)

خیال می‌کنی به چه دلیل است که فقط یک در صد جمعیت دنیا نودوشش درصد از تمام پول‌های دنیا رتبه دست می‌آورند و آن‌ها را در اختیاردارند؟ خیال می‌کنی این تصادفی است؟ نه. به این شیوه طرح‌ریزی‌شده است. آن‌ها چیزی را درک کردند. آن‌ها به راز پی بردند.

جان آساراف

(کارآفرین و متخصص بازار پول)

تو خودت قوی‌ترین مغناطیس عالم هستی! تو قدرت جاذبه‌ای در خودت داری که از هر چیزی در این دنیا قوی‌تر است و این قدرت مغناطیس سنجش ناپذیر از افکار خودت ساطع می‌شود.

باب پراکتر

اگر بتوانی در مورد هر آنچه در ذهنت می‌خواهی فکر کنی و آن را به‌صورت فکر غالب درآوری، همان را وارد زندگی‌ات می‌کنی

لیزا نیکولز

(مؤلف و طرفدار نیروی شخصی)

قانون جذب به همان اندازه که تو فکر می‌کنی، فعالیت می‌کند. هر وقت تو غرق در تفکر می‌شوی، قانون جذب هم دست‌به‌کار می‌شود. وقتی راجع به گذشته فکر می‌کنی، قانون جذب هم کار می‌کند. وقتی هم در مورد زمان حال و آینده فکر می‌کنی، قانون جذب اعمال می‌شود. این روندی مداوم است. تو نمی‌توانی دکمه مکث و توقف را بزنی. قانون جذب مثل افکار تو همیشه در حال فعالیت است.

مایکل برنارد بیک ویث

آفرینش به‌طور مداوم رخ می‌دهد. هر دفعه که فردی فکری دارد یا یک روش تفکر طولانی و سابقه‌دار دارد، افکارش درروند خلق قرار دارند و جیزی از این افکار آشکار می‌شود.

 

   (پس هر آنچه را که فکرش را بکنی، تصویر زندگی تو در آینده‌ات خواهد شد.) 

فراموش نکنید که قانون زندگی، قانون باورها است.

قانون جذب و انرژی مثبت دگرگون کننده است.

دانلود کتاب راز

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی

 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰

چگونه مردان را جذب کنیم؟ قسمت دوم

آموزش قانون جذب,قانون جذب,قانون جذب در روابط

جذب مردان

در این لینک: چگونه مردان را جذب کنیم؟ در مورد شرایط ذهنی جذب مردان از دید قانون جذب صحبت کردم و آن را با راز جذب ثروت مقایسه کردم ولی دوستان زیادی در مورد روش‌های عملی که نیاز به تغییر ذهن نباشد در مورد جذب مردان سؤال کرده بودند که بنا به درخواست این عزیزان این مطلب را نوشتم.

مردان به‌آسانی قابل‌جذب شدن هستند

کلاً مردان بسیار ساده‌تر از زنان هستند. – زنان پیچیدگی بیشتری نسبت به مردان دارند- اگر از شرایط ذهنی و قانون جذب برای جذب مردان فاصله بگیریم، یک سری نکات وجود دارد که در صورت رعایت آن‌ها مردان جذب می‌شوند. در کل مردان مستعدتر هستند برای اینکه جذب یک نفر شوند.

مردان بیشترین اهمیت و ارزش را از موفقیت، موقعیت و احترام گذاشتن افراد مهم، در زندگی‌شان کسب می‌کنند. مردان برای تأمین مخارج خود و خانواده‌شان انگیزه درونی دارند. این محور خودپنداری و هویت مردان است. بعضی از مردان یکسره کار می‌کنند و همش احساس ناامنی می‌کنند و فکر می‌کنند باید بیشتر کار کنند تا بیشتر پول دربیاورند.

برایان تریسی می‌گوید: “مردان همیشه احساس ناامنی می‌کنند.”

 

راه اصلی جذب مردان

کلید جذب مردان ساده است. از او سوالاتی بپرسید و سپس موفقیت‌ها و باورهای او را ستایش کنید. خواهشا سعی نکنید دروغ بگویید. حرف راست به دل می‌نشیند. فیلم بازی نکنید بگردید تا واقعاً یک ویژگی که دوست دارید رو پیدا کنید بعد آن ویژگی را تحسین کنید. از او بخواهید بیشتر در مورد آن ویژگی صحبت کند.

 

اگر تحت تأثیر کارهایی که انجام داده یا می‌دهد قرار گرفتید این حس را ابراز کنید. بگذارید احساس بزرگی کند. این‌گونه شما او را جذب خواهید کرد.

نیاز اصلی مردان

زمانی که شما توانایی مردان را در کسب موفقیت و تأمین معاش خانواده تأیید می‌کنید آن‌ها جذب شما می‌شوند. وقتی زنان به مردان لبخند می‌زنند آن‌ها را شاد می‌کنند و به آن‌ها احساس امینت می‌دهند. تأکید می‌کنم این‌ها تماماً خوب است ولی بهتر است از قانون جذب عشق استفاده کنید.

هر عبارتی در تائید و تحسین موفقیت – مخصوصاً موفقیت‌های کاری – مردان آن‌ها را دلگرم می‌کند. شما با هر تحسین یک‌قدم او را به سمت خود می‌کشانید.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: دوره قانون جذب

 

حرص نخورید

بارها شده کسانی مردان موفق، خوش‌تیپ، تحصیل‌کرده، خوش‌اخلاق و پولدار را کنار زنان معمولی می‌بینند با حرص می‌پرسند: این‌ها چطور باهم هستند؟ یا خدا شانس بده. خدا شانس را به همه داده است بحث استفاده از شانس است. اینجاست که باور شما مهم است. اگر فکر می‌کنید حتماً باید پولدار یا جذاب و تحصیل‌کرده و … باشید تا بتوانید فردی موفق را جذب کنید دو حالت وجود دارد:

حالت اول: اگر پولدار، جذاب و تحصیل‌کرده باشید چون باورتان از شما حمایت می‌کند فردی موفق را جذب می‌کنید!

حالت دوم: اگر موارد بالا را ندارید مجبورید باور خود را عوض کنید. جذب کردن یک فرد موفق هیچ‌کدام از این موارد را نیاز ندارد.

زنانی که مردان خیلی موفق را جذب کرده‌اند فقط یک کار را به‌خوبی انجام داده‌اند: آن‌ها به آن مرد به دید یک آدم ارزشمند و موفق نگاه کرده‌اند و این‌گونه او را جذب خودکرده‌اند. البته برای این موردنیاز دارید که در مرحله‌ی اول خوب به صحبت‌های او گوش کنید.

جادوی گوش دادن

این قسمت برای جذب مرد و زن لازم است و تفاوتی نمی‌کند جنسیت طرف مقابل چیست ولی در جذب مردان حساس‌تر است زیرا اگر مردی متوجه شود که به حرف‌های او گوش نمی‌دهید دیگر

دیل کارنگی می‌گوید: “توجه شش‌دانگ به گوینده عالی‌ترین شکل جاذبه است.”

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب چیست

 

در اینجا 4 کلید گوش دادن را مطرح می‌کنم. این کلیدها در روابط اجتماعی، عاشقانه و کاری بسیار کاربرد دارد.

1- به‌دقت گوش کنید. به‌طور پیوسته و مداوم گوش کنید و صحبت طرف مقابل را قطع نکنید. طوری گوش بدهید انگار الآن مهم‌ترین چیز دنیا حرف‌های طرف مقابل شماست. تأکید می‌کنم فیلم بازی نکنید واقعاً گوش کنید. توجه 100% شما باید به حرف‌های طرف مقابل باشد مخصوصاً اگر دارید با یک مرد صحبت می‌کنید.

اگر در آن هنگام دارید کاری انجام می‌دهید کارتان را کنار بگذارید. همان لحظه کتابتان را ببندید. نمی‌دانید چه حس قدرتمندی رادارید به‌طرف مقابلتان منتقل می‌کنید. نشان بدهید که جذب صحبت‌های طرف مقابل شده‌اید. انگار که میخکوب شده‌اید و دارید جذاب‌ترین سخنان دنیا را می‌شنوید.

وقتی با تمام وجود به او گوش می‌دهید، و احساس خوب را نشان می‌دهید، قانون جذب و انرژی مثبت هم به کمک شما می‌آیند. طرف مقابل این حس شمارا درک می‌کند و مغز او آندروفین آزاد می‌کند که دارویی شادی‌آفرین است. این کار اعتمادبه‌نفس او را افزایش می‌دهد و بعد از چند بار مذاکره شرطی شده و حضور شمارا به اعتمادبه‌نفس مربوط می‌سازد و اینجاست که شما برایش می‌شوید یک دنیا.

آموزش قانون جذب,قانون جذب,قانون جذب در روابط

 

2- قبل از پاسخ دادن به سؤال مکث کنید. اگر 3-4 ثانیه مکث کنید و اجازه بدهید سکوت حاکم شود. این‌گونه سه اتفاق خوب می‌افتد:

اول: اگر او مکث کرده باشد و قصد دارد دوباره به صحبت‌هایش ادامه دهید از احترام و برخورد شما بسیار خوشحال می‌شود.

دوم: شما با مکث کردن به‌طرف مقابل می‌گویید که دارید حرف‌های او را آنالیز می‌کنید و این باعث می‌شود علاوه بر اینکه شمارا فردی باهوش جلوه دهد، طرف مقابل هم از احترامی که به حرف‌هایش می‌گذارید ممنون شما باشد.

سوم: شما به معنای واقعی کلام او را می‌فهمید. یادتان باشد قرار نیست فیلم بازی کنیم

3- سوالاتی مطرح کنید. این‌گونه منظور طرف مقابل را بهتر متوجه می‌شوید. حتی اگر منظور او را کاملاً متوجه شدید هم این سؤالات باعث می‌شود که طرف بفهمد که چقدر صحبت‌هایش برای شما بااهمیت است.

نکته طلایی: چند مطلب در مورد قدرت سؤال صحبت کردیم. اول پیشنهاد می‌کنم اگر آن‌ها را مطالعه نکردید حتماً مطالعه کنید.

 
افزایش اعتمادبه‌نفس و کارایی با پرسش

پرسش‌های برتر= زندگی برتر

قدرت سوال برای رسیدن به موفقیت

 

در مطلب پرسش‌ها گفتم که شما با پرسش می‌توانید کانون توجه خودتان یا طرف مقابل را عوض کنید. چه چیزی بهتر از اینکه کنترل مکالمه را به دست بگیرید؟

همیشه پاسخگو به دست پرسش‌کننده کنترل می‌شود. تمام بزرگان مکالمه‌ی دنیا متخصص پرسش‌های بی‌نظیرند.

4- بازخورد بگیرید.

یک‌بار تمام صحبت‌های طرف مقابل را به زبان خودتان دوباره بیان کنید. جملاتی مثل این: “پس شما این کار را کردید و فلان اتفاق افتاد و شما هم تصمیم گرفتید که فعلاً کاری نکنید. درست است؟”

همان‌طور که گفتم مورد گوش دادن در جذب مرد و زن مشترک است. معمولاً خانم‌ها خیلی بهتر گوش می‌دهند. این را من نمی‌گویم اسکن‌های MRI می‌گوید.

وقتی زنی ارتباط برقرار می‌کند تمام هفت مرکز مغزش درگیر می‌شود. ولی مردان معمولاً دو مرکز را درگیر می‌کنند مخصوصاً وقتی‌که تلویزیون روشن باشد و اگر فوتبال پخش شود که دیگر فاجعه!

بدترین گناهی که می‌توانید انجام دهید این است که به‌طرف مقابلتان توجه نکنید. هر مردی حداقل یک‌بار از همسر خودش این نکته را شنیده که “تو به من گوش نمی‌دهی”

 

قانون جذب عشق,قانون جذب و روابط

 

 این تکنیک‌ها بسیار مؤثر هستند ولی همچنان هم هیچ‌چیز جای قانون جذب را نمی‌گیرد. به درخواست دوستان روش‌های عملی و تا حدودی فیزیکی‌تر را بیان کردم ولی قانون جذب مصداق همان مثل است که چون‌که 100 آید 90 هم پیش ماست.

یک‌بار دیگر مرور کنیم تکنیک‌های گوش دادن را: گوش کردن دقیق، مکث کردن، پرسش‌های خوب، بازخورد گرفتن.

برگرفته از مقاله‌ برایان تریسی به نام How to attract men

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین سایت قانون جذب نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم


امیر شریفی

 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰
آموزش قانون جذب,افزایش اعتماد به نفس,پرسش‌های کوانتومی

چگونه اعتماد به نفس رابینز جذبم کرد

پیشنهاد می‌کنم در ابتدا این مطالب را بخوانید: قانون جذب چیست

 

اولین باری که کتابی در مورد موفقیت می‌خواندم 15-16 ساله بودم. درراه کلاس زبان بودم که یک کتاب دیدم به نام “موفقیت نامحدود در 20 روز” – خدا را شاکرم که اولین کتابی که خواندم از آنتونی رابینز بود – از اول عاشق شخصیت آنتونی رابینز شدم. دیدم به قول خودمانی خیلی خفنه! همه‌چیزش با بقیه فرق می‌کند. اعتماد به نفسش از نوشته‌هاش مشخص بود.

یک روز یک داستانی از او خواندم که داشت می‌گفت الآن با هلی‌کوپتر شخصی‌ام بالای جزیره شخصی‌ام پرواز می‌کنم و دارم به این فکر می‌کنم که یکی دو سال پیش سرایدار یک ساختمان بودم! و این قدرت قانون جذب است.

آنتونی رابینز عالی بود. از طریق نوشته‌هایش عاشقش شده بودم ولی حواسم نبود که فقط عاشقش شده بودم ولی اصلاً کارهایی که می‌گفت را انجام نمی‌دادم. تا حدودی هم بی‌تقصیر بودم. تونی از نقشه‌ی ذهنی و چارچوب باورها صحبت می‌کرد. از NLP و NAC. واقعاً درکش برایم سخت بود. تصمیم گرفتم کتاب‌هایش را برای خودم ساده‌سازی کنم.

در اولین بارها که نتایج یک خط درمیانی از جذب عمدی اهدافم می‌گرفتم یک کار جالب کردم که هم ساده بود هم نتایجش خیلی خوب بود. امروز آن مطالب ساده‌تر و ساده‌تر شده است و شبیه یک برنامه و آیین مشخص‌شده است. می‌خواهم در مورد یک آیین روزانه با شما صحبت کنم. آیینی که اگر به انجام آن پایبند باشید زندگی شمارا زیرورو خواهد. کرد.

پیشنهاد می‌کنم در ابتدا این مطالب را بخوانید: دوره قانون جذب

 

یک آیین موبه‌مو؛ فقط کافی است موبه‌مو اجرا کنید. یک نکته را مدنظرتان داشته باشید. شما باهم ارتعاش شدن با خواسته‌هایتان در روندی قرار می‌گیرید که اتفاقاتی برایتان می‌افتد که به طریق آن‌ها می‌توانید به خواسته خود برسید. هیچ‌کس نمی‌تواند به شخص دیگری بگوید از چه طریقی به اهدافش برسد.

بارها از من سؤال می‌شود که: آقای شریفی من چه‌کار کنم که درآمدم دو برابر، عشقم 4 برابر یا سلامتیم 8 برابر شود. باور کنید من نمی‌دانم! هر کس خودش می‌داند. الآن مگر بیل گیتس با آن سرمایه‌ی عظیم می‌داند من چگونه باید درآمدم را دو برابر کنم؟ من خودم را باهدفم که دو برابر شدن درآمد است هم ارتعاش می‌کنم و آنگاه مسیر به من نشان داده خواهد شد.

جک کنفیلد در فیلم راز یک مثال خوب می‌زند: ما وقتی با ماشین در حال رانندگی هستیم چراغ‌های ماشین فقط صد متر جلو را روشن می‌کنند ولی ما صد متر متر به جلو می‌رویم تا به مقصد برسیم.

 

انتظار شما از اینکه شما دقیقا از الآن بدونید از چه طریقی و دقیقا چگونه به موفقیت برسید مانند این است که در شب انتظار داشته باشید چراغ ماشین شما از تهران تا شمال را روشن کند و بعد شما حرکت کنید.

کدام‌یکی از ما قبل از اینکه با یکی آشنا شویم حدس می‌زدیم که از چه طریقی باکسی آشنا می‌شویم و بعد ازدواج می‌کنیم؟ کدام‌یک از ما دو سال قبل از شغل فعلی‌مان می‌دانستیم که قرار است دقیقا همین کارها را انجام دهیم؟ کدام‌یک از ما باشگاهی که الآن می‌رویم را دو سال قبل از شروع ورزش می‌دانستیم؟ ما حتی لباس‌هایی که می‌خریم معمولاً اتفاقی و طی تصمیم همان لحظه است.

کسانی که دنبال مسیر روشن می‌گردند توکل ندارند. کسانی که نمی‌توانند درک کنند خدای بزرگ بیشتر از آن‌ها می‌دانند. آن‌ها انتظار دارند که همه‌چیز را باعقل خودشان درک کنند درصورتی‌که عقل کل دنیا هوای ما را دارد.

می‌خواهم آیینی را به شما معرفی کنم تا با اجرای موبه‌موی آن اتفاقات خوب برای شما بیفتد و شما هم تصمیمات خوب بگیرید. الآن نمی‌توانم بگویم چه اتفاقاتی ولی هر چه که هست قطعاً شمارا خیلی به هدفتان نزدیک می‌کند.

 

ولی در ابتدا دو مطلب قبلی را مروری کوچک داشته باشیم:

هرلحظه که بخواهید می‌توانید با پرسش کردن زندگی‌تان را زیرورو کنید. همین! این بود خلاصه‌ی دو مطلب قبلی

این آیین را آن‌قدر تکرار کنید تا آن را در سراسر وجودتان حس کنید. اینجا مکان حفظ کردن جملات قشنگ و اضافه کردن به آگاهی نیست. نیت گروه پرورش افکار یادگیری عملی و نتیجه‌گیری است. بازهم تکرار می‌کنم آن‌قدر این سؤالات را تکرار کنید تا حس زیبایی به شما بدهد.

صبح:

صبح را با این پرسش آغاز کنید: “چه چیزی در زندگی من عالی است؟ چرا من بی‌نهایت خوشبختم؟ بابت چه چیزی در زندگی‌ام همین الآن شکرگزار خدای مهربان هستم؟”

جواب‌های رفع تکلیفی ندهید. نگویید نفسی می‌آید و می‌رود به‌جای آن واقعاً به سؤال فکر کنید و ببینید تک‌تک چه چیزی به یاد شما می‌آید؟ من هرروز بابت کامپیوتر شخصی‌ام شاکر خداوند بزرگ هستم؛ همه‌ی کارهای من رو راه می‌اندازد، باعث می‌شود سرعت نوشتنم 4 برابر موبایل باشد. یک جورایی جزو بهترین دوستانم حساب می‌شود.

پس‌ازاینکه به جواب رسیدید ببینید که چرا بابت این موارد زندگی شما عالی است و بابت آن‌ها شکرگزارید؟

من بابت فرزندم شکرگزارم! چون سالم است، باهوش و مهربان است، مودب است و… و اینجاست که کم‌کم شما حسی که باید داشته باشید را پیدا می‌کنید و کم‌کم جذب مثبت شروع می‌شود.

 

آموزش قانون جذب,افزایش اعتماد به نفس,پرسش‌های کوانتومی

احساس بهتر از خوب

احساس شما هرلحظه بهتر می‌شود. تا کی؟ تا زمانی که خود را در این روند سؤال و جواب نگه‌دارید. مرتباً چیزهای بیشتر و دلایل بیشتر طبق قانون جذب به سراغتان می‌آید.

بگذارید ذهنتان پرواز کند. آزادش بگذارید و از روندش لذت ببرید. اگر از این روند لذت نمی‌برید یک جای کار ایراد دارد. این تمرین صبح بود حالا برویم سراغ تمرین ظهر و شب.

ظهر و شب

ظهرها همان کارهایی را بکنید که قبلاً می‌کردید. رمز موفقیت این آیین سادگی آن است. احتیاجی نیست که صبح تا شب درگیر آن باشید.

شب‌ها قبل از خواب به سؤالات صبح خود فکر کنید و سعی کنید جواب‌های صبح و حس آن را دوباره بسازید. خیلی شیرین است که با حس خوب به خواب بروید. بعد از یک هفته برگزاری این آیین خیلی خوب می‌خوابید. من از خوا‌ب‌های شبم لذت نمی‌بردم. همیشه از خواب فراری بودم. اگر قرار بود 4 روز بعد یک اتفاق خوب برام بیفتد روزهایش مهم نبود ولی عزا می‌گرفتم که ان شاء الله زودتر این 4 شب بگذرد. ولی الآن جوری می‌خوابم که واقعاً یکی از لذت‌های عالی زندگی‌ام است فقط چون با حس خوب می‌خوابم.

پیشنهاد می‌کنم در ابتدا این مطالب را بخوانید: قانون جذب عشق

 

سورپرایز

یک سورپرایز ویژه برایتان دارم. بعد از یک مدت – 21 الی 40 روز – که این سؤالات رو از خودتان پرسیدید ضمیر ناخودآگاه شما خودش این سؤالات را از شما خواهد پرسید. چی از این بهتر؟ واقعاً هیچی. مغز شما خودش سؤال مثبت می‌پرسد و پاسخ مثبت هم می‌دهد. الآن فقط زمان لذت بردن از زندگی است.

اصل مداومت

این کار را هرروز تکرار کنید. هرروز و هرروز تا قسمتی از وجود شما شود. جیم ران می‌گوید: “تلاش منظم پاداش مضاعفت دارد.” منظم این کار را انجام دهید.

آنتونی رابینز می‌گوید: “اگر کاری را هرروز انجام دهید به نتایجی بزرگ دست می‌یابید، زیرا آنگاه تمام نیروهایتان را بر آن کار متمرکز می‌کنید.”

اسطوره‌ی بی‌مانند

اجازه بدید در مورد اسطوره‌ی بی‌مانندی با شما صحبت کنم. این مرد یکی از نوابغ بزرگ زمانه و به تعبیر خیلی‌ها انیشتین زمان ماست. شاید اسم کتاب او به گوشتان خورده باشد: “تاریخچه‌ی زمان”. این کتاب به خیلی از ابهامات پاسخ می‌دهد مثل: “چه چیزی باعث پیدایش جهان شد؟” “ما از کجا آمده‌ایم و به کجا می‌رویم؟” “منشأ پیدایش جهان چیست و به کجا می‌رود؟”

این‌ها سوالاتی است که این نابغه هرگز دست از پرسیدن آن‌ها برنداشت. لازم است اشاره‌کنم که وی دچار یک بیماری لاعلاج است و تقریباً تمام قسمت‌های بدن او فلج است و حتی قادر به صحبت کردن نیست و با کمک یک دستگاه حسگر مغزی ارتباط برقرار می‌کند. این نابغه استفن هاوکینگ است.

 

قانون جذب

 

او می‌توانست روی صندلی چرخ‌دار بنشیند و با افسوس و حالت معترض بپرسد: “خدایا چرا این بلا را سر من آوردی؟” اما هرگز چنین نکرد. به‌جای آن پرسید: “ما از کجا آمده‌ایم و به کجا می‌رویم؟” و تمام عمر به دنبال پاسخ گشت. کتاب او به مدت یک سال در صدر رده‌بندی کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز قرار داشت.

ما خودمان مشکلاتی را سر راه باورهایمان قرار می‌دهیم. ما برای خود سقف می‌گذاریم. سقفی خیلی خیلی کوچک‌تر از توانایی‌هایمان.

یک پرسش کوانتومی هم من از شما بپرسم. رنج بهتر است یا لذت؟ پس حواستان باشد کدام را انتخاب می‌کنید.

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین سایت قانون جذب نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم


امیر شریفی

 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰

پرسش‌های قانون جذب

پرسش‌های برتر= زندگی برتر

آموزش قانون جذب,باورها,پرسش‌ها کوانتومی

پرسش‌های برتر درباره قانون جذب

پیشنهاد می‌کنم در ابتدا این مطلب را بخوانید: قانون جذب چیست ؟

یکی از راه‌های برتری جستن این است که پرسش‌های برتر بکنید

اگر از خود بپرسید “چرا این بلا همیشه بر سر من می‌آید؟” ضمیر ناخودآگاه شما به‌احتمال‌زیاد به شما خواهد گفت چون شما لایق بلا هستید. اگر اعتقاددارید که قانون جذب کار می‌کند، پس چرا خودتان را تضعیف می‌کنید؟

چرا از خودمان نپرسیم: “چگونه از این وضعیت به بهترین شکل استفاده کنم؟” آیا ممکن است یک سال بعد بفهمم که این اتفاق به نفعم بوده است؟”

خداوند بزرگ و مهربان در قرآن می‌فرماید: «عسی أن تکرهوا شیئاً و هو خیر لکم و عسی أن تحبّوا شیئاً و هو شرّ لکم»**بقره، 216.*** چه بسیار چیزهایی که شما دوست ندارید، ولی در حقیقت به نفع شماست و چه بسیار چیزهایی که شما دوست دارید، ولی به ضرر شماست.

 

پرسش با انتظار

حتماً فکر می‌کنید که بزرگان رازی در سوالاتشان دارند. کسانی مثل توماس ادیسون که به جواب تمام پرسش‌هایی که در ذهن داشت می‌رسید. پس چرا ما نمی‌توانیم به‌خوبی آن‌ها به پاسخ برسیم. آن‌ها کلید طلایی پرسش رادارند.

اگر پرسشی را در حالتی ذهنی بکنید که انتظار رسیدن به پاسخ را ندارید، حالت شما هنگام پرسیدن بدون تردید بر پاسخ‌هایتان تأثیر می‌گذارد. اگر از خود بپرسید: “چگونه می‌توانم همین فردا پولدار شوم؟” خیلی بعید که به این پاسخ برسید که “بله! خیلی راحت می‌توانی. تو 68 راه برای پولدار شدن داری که به‌زودی به ذهنت می‌رسد”

یشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب ثروت

 

اگر با انتظار درست و منطقی بپرسید: “چگونه می‌توانم بر سرمایه‌ام بیفزایم و به سودآوری برسم؟” و انتظار جواب داشته باشید پاسخ‌های واقعی و راهکارهای عملی به ذهنتان خواهد رسید. اگر پرسشی را با انتظار دست یافتن به پاسخ بکنید، بدون تردید به پاسخ‌خواهید رسید.

کلید طلایی پرسش این است که خودتان را در حالت انتظار رسیدن به پاسخ قرار دهید و تا زمانی که به جواب برسید به پرسیدن ادامه دهید تا سرانجام به پاسخ موردنظر برسید.

والت دیزنی زمانی به یک باغ گل نگاه می‌کند و از خود می‌پرسد: “چگونه می‌توانم بنایی در اینجا درست کنم که مردم از سراسر جهان برای دیدن آن به اینجا بیایند؟” و این‌گونه دیزنی‌لند به وجود آمد.

زمانی از خودم پرسیدم چگونه به سریع‌ترین کانال تلگرام تبدیل شویم والان دقیقا کانال پرورش افکار سریع‌ترین کانال تلگرام موجود در کشور است. کانالی که بعد از سه ماه 110 هزار عضو دارد بدون هزینه‌ای بابت تبلیغات. اما چگونه؟ حتماً قسمت بعدی را چند بار بخوانید:

آموزش قانون جذب,باورها,پرسش‌ها کوانتومی

وقتی‌که پرسشی از خود می‌کنیم:

1- وقتی‌که احساسمان بد است کانون توجهمان به‌سرعت عوض می‌شود. حتی با پرسیدن سؤال از دیگران می‌شود کانون توجه آنان را عوض کرد.

فرض کنید شخصی بسیار عصبانی است و شما در برابرش ظاهر می‌شوید و می‌پرسید راستی تو دیروز ساعت دو کجا بودی؟ و به‌سرعت حس آن شخص عوض می‌شود. چرا؟ چون نمی‌تواند هم‌زمان به مشکلش و سؤال شما فکر کند و سؤال معمولاً مغز را بلافاصله درگیر می‌کند.

2- وقتی‌که احساستان خوب است پرسش‌های بهتری می‌کنید.

اگر عصبانی باشید خواهید پرسید: “چرا آن کار را با من کرد؟” یا “چرا من همیشه این بلا سرم می‌آید؟” و اگر احساس خوبی داشته باشیم خواهیم پرسید: “چرا من این‌قدر خوشبختم؟”


پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب عشق

 

حالت برعکسش هم وجود دارد – در مورد حالت برعکس خیلی از پدیده‌ها به‌طور مفصل صحبت خواهم کرد- یعنی وقتی سؤال خوب از خودتان می‌پرسید احساستان خوب می‌شود.

مهم‌ترین و بازهم مهم‌ترین مهارتی که باید بیاموزید تغییر احساساتتان است.

اگر قرار باشد فقط یک مهارت را بیاموزید همین مهارت کافی است و شمارا خوشبخت می‌کند.

آنتونی رابینز می‌گوید: “من تمام موفقیت‌های زندگی‌ام را مدیون یک توانایی بسیار مهم هستم: توانایی در مدیریت احساسات.”

پرسش به مغز شما می‌گوید که به چه چیزی توجه کند و چه چیزی را نادیده بگیرد و این بسیار مهم است.

از خوب به عالی

اگر از خود بپرسید: “چگونه می‌توانم درآمدم را طی سه ماه دو برابر کنم؟” و انتظار جواب داشته باشید جواب‌ها پدید خواهند آمد ولی اگر بپرسید: “چگونه طی سه ماه درآمدم را دو برابر کنم و از کارم فوق‌العاده لذت ببرم؟” پاسخ بهتری نصیب شما خواهد شد.

از پرسش‌های خود پرسش کنید

هر وقت داشتید از خودتان پرسشی می‌کردید از خودتان بپرسید این پرسش من را قوی می‌کند تا تضعیف؟ به پرسش‌های مغزی حساس باشید چون عاقبت جوینده یابنده است. مغز خود را دنبال نیکی‌ها بفرستید تا نیکی‌ها به سراغ شما بیایند.

دوست دارم بحث پرسش را ادامه دهم. بعضی قسمت‌هایش پیچیده است و سعی دارم ساده مطرح کنم. امیدوارم که موفق شده باشم.

 

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین سایت قانون جذب نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی


 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰

قدرت سوال برای رسیدن به موفقیت

آموزش قانون جذب,پرسش‌های کوانتومی,چگونه پولدار شوم؟

قدرت سوال

همه‌ی انسان‌ها به دنبال زندگی بهتر هستند و در اکثر اوقات این زندگی بهتر با راه حل‌هایی بهتر به وجود می‌آید؛ ولی کمتر کسی توجه می‌کند که چگونه باید راه حل های بهتری را پیدا کرد.

خیلی ساده است. برای اینکه راه‌حل‌های بهتری پیدا کنیم باید سؤالات بهتری بپرسیم! بارها در مباحث قانون جذب گفتم که توجه ما باعث به وجود آمدن شرایط می‌شود. الآن فرض کنیم یک اتفاق ناخواسته برای ما پیش‌آمده است و ما از خود سؤال می‌پرسیم: چرا این اتفاق افتاد؟ چرا همیشه من؟ چرا با من این کار را کرد؟ حالا ذهن ما دنبال این می‌گردد که شرایطی را از گذشته پیدا کند که نشان دهد که این اتفاق بد همیشه برای ما می‌افتد.

 

حال سؤال دیگری می‌پرسیم: چگونه می‌توانم این وضع را دگرگون کنم؟ چگونه همین الآن می‌توانم کانون توجهم را عوض کنم؟

و یک سؤال جادویی که سریع به شما حس خوب را می‌دهد: آیا این موضوع 6 ماه دیگر هم اهمیت دارد؟ چون معمولاً جواب خیر است به‌سرعت احساسمان خوب می‌شود.

ساخت سؤال توسط مغز

مغز ما با بروز کوچک‌ترین اتفاق، شروع به طرح چندین پرسش می‌کند و معمولاً همیشه نخستین پرسش این است: معنای این اتفاق چیست؟ آیا لذت دارد یا رنج؟

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: چگونه احساسات را کنترل کنیم؟ 

 

این‌ها نمونه‌هایی از پرسش‌هایی هستند که صرف‌نظر از نوع اتفاقاتی که در زندگی‌مان می‌افتد همواره در ذهن ما جاری هستند. اما من از شما می‌خواهم نسبت به این پرسش‌ها تیز و حساس شوید، زیرا اگر پیوسته همان پرسش‌های همیشگی را از خودمان بپرسیم همان جواب‌های همیشگی را می‌گیریم.


آموزش قانون جذب,پرسش‌های کوانتومی,چگونه پولدار شوم؟

 

عملکرد ما را سوا لاتمان تعیین می‌کند

اگر مدام از خودمان بپرسیم چرا هیچ‌وقت نمی‌توانم این کار را انجام دهم؟ مغز شما به‌گونه‌ای عمل خواهد کرد که هیچ‌وقت نتوانید آن کار را انجام دهید و کم‌کم این باور را در خود شکل می‌دهید که نمی‌توانید آن کار را انجام دهید. البته همان‌طور که می‌توانید باور نتوانستن را پرورش دهید می‌توانید از قانون جذب و انرژی مثبت به‌وسیله‌ی قدرت سؤالات استفاده کنید.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید: قانون جذب ثروت

 

کار سختی پیش رویتان نیست؛ کافی است به‌جای سؤال بالا از خودتان بپرسید: چگونه می‌توانم این کار را انجام دهم و آنگاه مغز شما راه را جلوی پایتان می‌گذارد.

نکته‌ی خیلی مهم این است که نیازی نیست که به دنبال جواب بروید شما فقط سؤال بپرسید و جواب را به عهده‌ی ضمیر ناخودآگاه بگذارید.

به یاد داشته باشید فقط آن چیزهایی را خواهید یافت که در جست‌وجوی آن‌ها هستید. سؤال پرسیدن یک‌راه فوق‌العاده برای تغییر کانون توجه است. در پایان این مطلب پرسش‌هایی را آورده‌ام که آنتونی رابینز به آن‌ها می‌گوید پرسش‌های کوانتومی و واقعاً قدرت بی‌نظیری دارند.

اندیشیدن همان پرسش و پاسخ است

این قسمت چالش بزرگی است و احتمالاً مقاومت زیادی را در شما برمی‌انگیزد ولی واقعیت است.  کل واقعیت زندگی را چیزهایی که بر آن متمرکز شدید می‌سازد. کافی است همین الآن صفحه حوادث روزنامه‌ها را بخوانید تا ببینید چه حس بدی به شما دست می‌دهد.

اگر می‌خواهیم واقعیت زندگی خود را تغییر دهیم باید کانون توجه خود را تغییر دهیم و اگر می‌خواهیم کانون توجه را تغییر دهیم باید سوالاتی متفاوت از خود بپرسیم.

قانون جذب دو,قانون جذب عشق,قانون جذب و روابط

اندیشیدن کاری به‌جز پرسش و پاسخ متوالی نیست. شما وقتی فکر می‌کنید که یک کار را انجام دهید و درباره‌ی آن می‌اندیشید سریع مغز شما شروع به سؤال پرسیدن می‌کند: آیا از پس آن برمی‌آیم؟ اگر بتوانم انجامش دهم چه می‌شود؟ توانایی انجامش دارم؟ چگونه انجامش دهم و … و همین سؤالات و جواب آن‌ها باعث به وجود آمدن حس اعتمادبه‌نفس یا ترس در شما می‌شود. یعنی شما زمانی که دارید می‌اندیشید درواقع دارید سوالاتی می‌پرسید و پاسخ آن‌ها را تحلیل می‌کنید.

پرسش‌هایتان را تغییر دهید تازندگی‌تان تغییر کند

قانون جذب کار می‌کند؟ نمی‌دانم شما به قانون جذب اعتقاددارید یا خیر ولی چه بخواهید و چه نخواهید کانون توجه شما زندگی شمارا می‌سازد. رویدادهای زندگی مهم نیستند بلکه تعبیر و تفسیر آن‌ها و نوع برخورد با آن‌ها مهم هستند.

تعبیر و تفسیر یعنی چه؟ واژه‌ای مهم است ولی واقعاً معنای آن چیست؟ رویدادهای زندگی‌مان را چگونه تعبیر و تفسیر می‌کنیم؟ چگونه می‌توانیم واژه‌ی تفسیر را ساده توضیح دهیم؟ همین الآن که خواستم تفسیر را توضیح دهم مجبور شدم ناخواسته یک‌رشته سؤال از خود بپرسم. تفسیر یعنی همین! رشته سوالاتی که از خود می‌پرسیم. آیا تفسیر چیزی جز پرسیدن سؤال است؟ حتی برای زیر سؤال بردن فکر قبلی هم مجبوریم سؤال بپرسیم.

ممکن است من از یک شرکت اخراج شوم (یک اتفاق به‌ظاهر بد). خیلی تفاوت دارد که من‌بعد از اخراج کدام‌یک از این سؤالات را از خود بپرسم:

1- چرا رئیسم با من این‌گونه برخورد کرد؟ چرا هیچ‌کس قدر کار من را نمی‌داند؟ حالا زندگی‌ام چه می‌شود؟

2- چه‌کار کنم که این موقعیت بهترین موقعیت زندگی‌ام شود؟ چه‌کاری می‌توانم انجام دهم تا چند برابر شغل قبلی‌ام اعتبار و پول بسازم؟

جالب اینجاست که طبق قانون جذب رشته‌ی افکار پشت سر هم می‌آید. شما اگر چند سؤال اول را مثبت بپرسید کمک بزرگی به خودتان کرده‌اید.

تکرار

مجبورم یک نکته را دوباره تکرار کنم. اگر از کل این مطلب همین یک خط را ملکه‌ی ذهنتان کنید معجزه را در زندگی‌تان خواهید دید. “هر پرسشی بکنید، پاسخی برای آن خواهید یافت.”

تکرار می‌کنم: “هر پرسشی بکنید، پاسخی برای آن خواهید یافت.”

بازهم تکرار می‌کنم: “هر پرسشی بکنید، پاسخی برای آن خواهید یافت.”

این‌قدر این موضوع مهم است که اگر می‌توانستم کل مطلب امروز را پاک می‌کردم و فقط 100 بار این خط را می‌نوشتم ولی بقیه مطالب هم برای درک موضوع لازم بود. تمام این صفحه نوشته شد برای همین یک خط.

مهم نیست شما در چه شرایطی زندگی می‌کنید. ممکن است زندگی شما پر از زیبایی باشد ولی شما صبح تا شب از خود بپرسید که مشکل زندگی من کجاست؟ این پرسش زندگی زیبای شمارا نابود خواهد کرد.

اگر از خودتان بپرسید چرا من همیشه کارها را خراب می‌کنم مغز شما خواهد گفت چون تو یک احمق هستی! ولی اگر از خود بپرسید چطور است که هر کاری که بقیه به‌سختی انجام می‌دهند برای من خیلی راحت است مغز شما خواهد گفت چون تو خیلی باهوش هستی.

خیلی از کاربران می‌پرسند که چگونه ضمیر ناخودآگاه را برنامه‌ریزی کنیم؟ یکی از راه‌های رایگان و آسان همین قدرت سؤال است. البته سریع‌ترین راه استفاده از هیپنوتیزم است ولی نیازی نیست که حتماً از هیپنوتیزم استفاده کنید. قدرت سؤالات به شما قدرتی می‌دهد که الآن امکان ندارد حتی بتوانید آن را تصور کنید.

دوست دارم به آن‌یک جمله که گفتم خیلی مهم است یک جمله‌ی دیگر هم اضافه کنم: یگانه تفاوت میان مردم کانون توجه آن‌هاست و پرسش یک‌راه عالی برای تغییر کانون توجه است.

پیشنهاد می‌کنم این مطلب را هم بخوانید :چگونه مردان را جذب کنیم؟

 

سؤالات لوتر کینگی

مارتین لوتر کینگ یکی از رهبران بزرگ تاریخ است. مارتین پیوسته از خود می‌پرسید: “چگونه می‌توانم بین سیاه‌پوستان و سفیدپوستان برابری ایجاد کنم؟” الآن شاید این مسئله طبیعی و عادی باشد ولی سیاه‌پوستان در آمریکا حتی حق نشستن روی صندلی اتوبوس را نداشتند. چگونه یک نفر توانست با یک فرهنگ مقابله کند؟ باقدرت سؤال.

سوالات کوانتومی

در این قسمت چند مدل سؤال را برای شما کاربران گرامی پرورش افکار آماده کردم که با استفاده از آن‌ها طی چند روز تغییرات کوچک را در زندگی خود حس خواهید کرد و سپس بعد از چند هفته معجزات به سراغ شما خواهند آمد.

اگر اتفاقی ناخواسته برای شما افتاد:

1- آیا این اتفاق 6 ماه دیگر اهمیت دارد؟ اگر جواب خیر است این سؤال را بپرسید اگر 4 سال دیگر این موضوع بی‌اهمیت است به‌جای 6 ماه 4 سال را قرار دهید.

2- من این موضوع را نمی‌خواهم، پس چه چیزی می‌خواهم؟ حال خلاف اتفاقی که برایتان افتاده است می‌شود جواب شما.

مثلاً یک نفر پشت سر من صحبتی کرده که من را ناراحت کرده است. سؤال من این می‌شد: من نمی‌خواهم کسی پشت سرم بد بگوید پس چه چیزی می‌خواهم؟ می‌خواهم همه در همه حال از خوبی‌های من حرف بزنند. من انسان خوبی هستم و همه روی خوبی‌های من تمرکز دارند

البته نیازی نیست شما جواب دهید شما فقط سؤال را بپرسید و بقیه کار را به ضمیر ناخودآگاه بسپارید.

یکی از جادویی‌ترین سؤالات ممکن

یکی از سوالاتی که من هر وقت از خودم می‌پرسم یا برای کسی می‌خواهم تعریف کنم قند توی دلم آب می‌شود این است:

چه می‌شود اگر …

مثلاً می‌خواهم درآمدم را 3 برابر کنم ولی راهی به نظرم نمی‌رسد. حال از خودم می‌پرسم چه می‌شود اگر درآمدم سه برابر شود؟ چرا این سؤال این‌قدر مهم است؟ چون مغز شما دنبال جواب می‌رود و به شما می‌گوید که چه اتفاقاتی می‌افتد اگر من درآمدم سه برابر شود و چه چیزی بهتر از این؟ مگر قرار نیست ما با تمام وجود اهدافمان را حس کنیم تا به آن‌ها برسیم؟ وقتی من جواب سؤال چه می‌شود اگر را بدهم یعنی دارم تک‌تک اتفاقاتی که بعد از سه برابر شدن درآمدم برایم می‌افتد را به یاد می‌آورم و حس می‌کنم.

سؤال صبحگاهی

یک سؤال خوب هم برای بیدار شدن برایتان قرار می‌دهم. دقیقا بلافاصله بعد از بیدار شدن این سؤال را از خودتان بپرسید:

چرا من خیلی خوشبختم؟

این سؤال تمرکز شمارا روی خوبی‌های زندگی‌تان می‌برد که به خاطر آن‌ها احساس خوشبختی می‌کنید و سپس احساس خوب = اتفاقات خوب

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت سایت قانون جذب پایین نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم


امیر شریفی

 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰

پاسخ تعدادی از سوالات کاربران

آموزش قانون جذب,پاسخ سوالات,قانون جذب دو
 

در این مطلب تعدادی از سوالات کاربران در مورد قانون جذب را به صورت صوتی پاسخ دادم:

سوال اول را خانم یلدا پرسیدند:

سلام
مطالبتون فوق العاده عالین و خیلی انرژی میگیرم
سوال من ابنه آقای شریفی
چطوزی موقع خرید احساس خودمون رو خوب نگه داریم
مثلا من میخوام کالایی رو بخرم که قیمتی بین ۱ تا ۸ میلیون تومن داره
و بودجه ی من نهایتا۳-۴ میلیونه
چطور احساس ثروتمند بودن رو داشته باشم وقتی پول کافی ندارم

سوال بعدی را خانم پرستو پرسیدند:

با سلام ممنون از مطالب زیبای سایت و کانالتون
سوالی ذهنمو مشغول کرده ،ممنون میشم اگر واقعا جواب سوالمو بدید
زندگی گذشته من با هر نوع تربیت و شرایط خانوادگی و دیدگاهی که بوده ، الان تثبیت شده است خیلی تلاش کردم باخته شرایط نباشم طرز فکرها و دیدگاههای پخته و بدون اثر منفی گذشته جایگزین کنم اما گاهی واقعا در شرایطی باز اثرخودشون رو میذارن بدون اینکه من اگاه باشم و یا از وجود این مانع ذهنی خبر داشته باشم ووقتی رابطه ای و شرایطی رو از دست دادم اونموقع متوجه میشم و راه برای جبران خیلی کمه و شرایط هیچوقت برنمیگرده ، این که نمیشه ومن میشم باخته شرایطم ، چکار کنم؟

سوال سوم را خانم شهرزاد پرسیدند:

اینکه میگیم ما همه چیز رو جذب میکنیم خوب پس وقتی من در یک خانواده فقیر یا معتاده مثلا متولد میشم و کسی در خانواده پولدار و ثروتمند با پدر و مادری پزشک اینو چطور میشه توجیه کرد من زمان تولد که حتی واقعا نمیتونم فکر کنم پس چطوریه؟

سوال چهارم هم مربوط به کاربر محترم و فعال پرورش افکار شهرزاد خانم است:

سلام من همیشه کل مطالبتونو دنبال میکنم و عالیه اما دو تا چیز میخواستم بگم
اول اینکه شما میگید همه اتفاقات رو ما جذب میکنیم اما طبق قانون ده نود ده درصد اتفاقاتاز عهده ما خارجه
دوم اینکه قدرت خداوند این وسط چی میشه من هر چی بخوام رو جذب میکنم از طرفی ما میگیم برگ درختی به اراده خداوند از زمین نمیفته پس خدا این وسط چکارست
سوم اینکه
ما میگیم این باور ماست که تعیین میکنه به چی برسیم مثلا من به سنگ هم اعتقاد داشته باشم واقعا جواب میگیرم و اگه به یک امام اعتقاد داشته باشم هم جواب میگیرم پس اینجا اون قدرت معنوی اون امام رو چطوری توجیه کنم در قیاس با سنگ چون من از هر دوش مراد میگیرم
پنجم اینکه
ما گفتیم یکسری باور اشتباه داریم مثلا اینکه خودمو لایق همسر خوب نمیبینم چون مثلا پولدار نیستم قرار شد تکرار کنیم تا باور عوض بشه اما موقع تکرار که شما گفتید باید حس هم داشت واقعا طرف نمیتونه حسش خوب باشه وقتی کسی فقیره و میخواد باورشو عوض کنه که ثروتمنده و تکرار میکنه من ثروتمندم ضمیر خود اگاهش مدام با چکش میکوبه تو سرش که تو فقیری کجا ثروتمندی حالا سوال اینه پس چطوری باور غلطشو عوض کنه
خواستم بگم مرسی که هستید و مرسی که به سوالا جواب میدین عالی مطالبتون

سوال آخر هم مربوط به آقا امید است:

باسلام وتبریک سال نو وسپاس ازمطالب عالیتون.من چندوقت پیش با فایلها و…..دکترهلاکویی برخوردکردم ومطالعشون کردم.جالببودبرام که ایشون بنظرمن اصلا به قانون جذب وارتعاش و….اعتقادی ندارندوحتی دلایل جالبیم براش عنوان میکنن.باتوجه به شهرت وسابقه روانشناسی ایشون دارند مشتاقم نظرشماهم بدونم.

بازم ممنون

 

قایل صوتی پاسخ ها در مقاله زیر :

پاسخ تعدادی از سوالات کاربران

سایت قانون جدب
امیر شریفی
 • Fa Nazari
 • ۰
 • ۰

چگونه احساسات را کنترل کنیم

آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب در روابط

چطور می‌توانیم فکری منفی داشته باشیم و احساس خوبی داشته باشیم؟

نمی‌توانید. سعی هم نکنید. احساسات بازتاب دقیقی از فکری است که در حال حاضر در مغز شما جریان دارد؛ چه یادآوری یک خاطره باشد چه پیش‌بینی آینده.

 

چگونه احساس منفی نداشته باشیم؟

گفتن این‌که هرگز احساس منفی نداشته باشید خلاف قانون جذب است. قانون جذب می‌گوید اگر به خاطر فکری که توسط ضمیر خودآگاه یا ضمیر ناخودآگاه تولیدشده شما بخواهید از خواسته خود دور شوید احساسات، شمارا در جریان قرار می‌دهد.

کار اصلی ما این است: از احساسات آگاه باشیم و آن ‌را هدایت کنیم

 

چگونه احساسمان را تغییر دهیم؟

کل این فرآیند در یک جمله خلاصه می‌شود. آگاهانه کانون توجه خود را تغییر دهید. وقتی رفتار بد کسی شمارا ناراحت کرده است سعی نکنید توی ذهنتان ثابت کنید که این فرد چه آدم نامردی است یا به همه بگویید و آخرشم بپرسید چرا این کار را انجام داد؟

شما به یک‌چیز که دوست دارید توجه کنید. بروید به گل‌هایتان آب بدهید. فوتبال ببینید با دوستانتان به بیرون بروید؛ یا حتی آرام دراز بکشید و یکی از خاطرات خوب گذشته را به یادتان بیاورید.

مراقب باشید که این کار را وقتی احساس منفی شما ضعیف است انجام دهید.

آنتونی رابینز می‌گوید: “من تمام موفقیت‌های زندگیم را مدیون یک توانایی مهم هستم: توانایی در مدیریت احساسات”

قانون جذب فکر

وقتی روی یک فکر کوچک متمرکز می‌شوی، کمی احساس منفی یا مثبت می‌کنی و کم‌کم قانون جذب شروع به کار می‌کند ولی نه با جذب شرایط! در ابتدا فقط افکار مشابه را جذب می‌کند و این افکار شدت احساسات را بیشتر و بیشتر می‌کنند و این احساسات قوی‌تر افکار بیشتر و … .

 

 

شدت احساسات با مقدار فکری که از طریق قانون جذب، جذب کرده‌ای متناسب است. هر چه بیشتر روی چیزی که نمی‌خواهی متمرکز بمانی آن فکر بزرگ‌تر و بزرگ‌تر می‌شود. اما اگر نسبت به احساساتت حساس بمانی و خیلی زود توجهت را از روی چیزهای ناخواسته برداری، کم‌کم احساس بهتری خواهی داشت و وارد جذب مثبت خواهی شد.

 

عبارات تأکیدی برای عوض کردن احساسات

آیا عبارات تأکیدی قدرت جذب دارند؟ آیا عبارات تأکیدی تأثیری در باورهای انسان دارند؟

خود کلمات زیاد مهم نیستند بیشتر احساس پشت آن‌ها مهم است. هر چه هنگام گفتن عبارات تأکیدی احساس بهتری داشته باشی، ارتعاش خالص‌تری از خودت ساطع می‌کنی و به‌زودی دنیای تو سرشار از چیزهایی می‌شود که در با کلامت حسش کردی.

واژه‌ها به‌تنهایی جذب نمی‌کنند ولی وقتی موقع حرف زدن احساس داشته باشی یعنی ارتعاشت قوی است و قانون جذب باید به آن ارتعاش پاسخ بگوید.

 

این مطلب را هم بخوانید: راز جذب ثروت 

بیمارستان جذب‌های غیرعمدی

بیمارستان‌ها پر است از آدم‌هایی که تاوان افکار نامناسبشان را می‌پردازند. آن‌ها از روی قصد بیماری خلق نکردند، اما به‌هرحال، با افکار و انتظارات منفی‌شان آن‌ها را خلق کرده‌اند و بعد به بیمارستان رفتند تا تاوان افکارشان را بپردازند. ما کسانی را می‌بینیم که رابطه‌های وحشتناکی دارند فقط به این دلیل که طبق قانون جذب عشق رفتار نمی‌کنند.

یا کسانی که مجبورند از صبح تا شب کار کنند چون طبق قانون جذب ثروت عمل نمی‌کنند. آن‌ها کارها را از روی اجبار انجام می‌دهند. کارهایی که دوستشان ندارند. آن‌ها عمر خود را به پول می‌فروشند تا بعداً با این پول لذت ببرند ولی با کدام عمر؟

 

شیر یا خط؟

قانون جذب چیست؟ اگر قانون جذب را قبول دارید باید بپذیریم که اصلی‌ترین بخش قانون جذب رابطه‌ی قانون جذب و احساسات است.

هر احساسی از درونت سخن می‌گوید. وقتی فکری در سر داری که باهدفت هم‌راستا نیست احساس منفی داری. وقتی کاری می‌کنی یا چیزی می‌گویی که ارتعاش هماهنگ باکسی که هستی یا چیزی که می‌خواهی ندارد، وجود درونی‌ات احساس منفی ایجاد می‌کند و به همین ترتیب، وقتی در جهت نیاتت حرف می‌زنی، فکر یا عمل می‌کنی وجود درونی‌ات عواطف مثبت ایجاد می‌کند.

 


آموزش قانون جذب,قانون جذب پول,قانون جذب در روابط

 

هر احساسی یا خوب است یا بد. احساس خنثی وجود ندارد. مثل یک سکه که یا شیر است یا خط!

ما به احساسات اسامی مختلفی می‌دهیم؛ مثل شادی، عشق، شور، شکرگزاری و … اما باید بدانیم که احساسات ما از چشم‌انداز وسیع درون ما می‌آید و به ما می‌گوید که چه چیزی در درون ما در حال رخ دادن است.

ادامه دارد …

 

یک فایل صوتی در این رابطه ضمیمه کردم.

امیدوارم که مطلب امروز برای شما مفید بوده باشد. بی‌صبرانه منتظر خواندن نظرات شما هستم.

حتماً در قسمت پایین سایت قانون جذب نظر بدهید و این مطلب را در گوگل پلاس و فیس بوک شیر کنید تا با کمک شما ما در گوگل محبوب شویم

امیر شریفی

 • Fa Nazari